Polish English Russian

Witam na stronie WarsawGuide.com.pl i zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Rober Cymborski. Kontakt tel.: 507 100 657 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FacebookTwitterRSS Feed
';

Kurjer Warszawski 8.03.1884 Sobota, nr 68a

Budowa głównego kanału wód dostarczanych ze stacji pomp nad Wisłą do stacji filtrów na Koszykach przez zachodnią stronę parku łazienkowskiego dobiega już końca. Rury zapuszczane są nieopodal alei Ujazdowskiej w alei Agrikoli, a za dni kilka przetną one część placu Ujazdowskiego, gdzie spotkają się z rurami poprzednio zapuszczonemi. Ukończenie tego kanału jest jednem z najważniejszych zadań planu robót wodociągowych.

Z sekcji zwłok. W dniu wczorajszym dokonaną została sekcja lekarska na zwłokach Juljana K., który wpadł do beczki ze śledziami głową na dół i życie zakończył. Początkowo sądzono, iż denat dobrowolnie w ten sposób pozbawił się życia lecz sekcja wykazała, że śmierć nastąpiła wskutek apopleksji, a rana na głowie pochodzi od uderzenia się o gwóźdź w beczce sterczący. Nadto z zeznań świadków okazuje się, że K. miał poprzednio parę ataków apoplektycznych.

Zadzwoń 507 100 657