Polish English Russian

Witam na stronie WarsawGuide.com.pl i zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Rober Cymborski. Kontakt tel.: 507 100 657 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FacebookTwitterRSS Feed
';

Facebook

Księga gości

Olsztyn: WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Rekomendacja

Z największą przyjemnością polecamy Pana Roberta jako doskonałego i w pełni profesjonalnego przewodnika po Warszawie i regionie. Posiada nie tylko ogromną wiedzę na temat Warszawy i jej historii, ale także wielki dar opowiadania, dzięki czemu oprowadzane grupy chcą powracać do Warszawy i dalej zgłębiać jej dzieje. Dał się poznać nie tylko jako doskonały przewodnik, ale również jako wielki pasjonat tego miasta i historii. Co niezmiernie ważne doskonale radzi sobie z różnorodnością grup –z równym powodzeniem oprowadza zarówno młodzież jak
i dla seniorów.

sobota, 25, czerwiec 2016

Jan Hernat: Dobre Miasto

Grupa Pielgrzymów z Dobrego Miasta jest wdzięczna za wspólne zwiedzanie najważniejszych dla nas Polaków historycznych miejsc stolicy.Dzięki bogatej wiedzy jaką Pan posiada i interesujący sposób jej przekazywania.Zainteresował p.Robert nas wszystkich.Cieszymy się ze spotkania i polecamy innym grupom wspaniałego Przewodnika.

sobota, 23, kwiecień 2016

Jan: Elbląg

Więcej takich przewodników i tak zaangażowanych w swoja pracę. Jeśli do tego dodać olbrzymi zasób wiedzy podanej profesjonalnie,  to chciałoby się wracać do Warszawy co tydzień i łyżkami jeść tak przystępnie podaną historię ludzi, miasta i Polski. Dziękujemy, nie zapomnimy tej llekcji patriotyzmu i napewno wrócimy!!!

                                 Grupa nauczycieli z Elbląga

sobota, 16, kwiecień 2016

Agata: Starachowice

Pomimo mrozu, bardzo ciepło Pana wspominamy, zwiedzanie Powązek bylo naprawde ogromnym przeżyciem dla nas wszystkich. Na pewno skontaktujemy się ponownie, jesli znów wybierzemy się na zwiedzanie Warszawy :) Polecam wszystkim, których interesuje dobry przewodnik, który potrafi dotrzeć do każdego słuchacza :)

pozdrowienia :))

czwartek, 18, sierpień 2016

Olga: Zgorzelec

Zwiedzanie Warszawy w towarzystwie profesjonalnego przewodnika jakim niewątpliwie jest Pan Robert to czysta przyjemność. Wiedza, pasja, zangażowanie oraz podejście do uczniów sprawiła, że podróż po Warszawie była niezpomnianą przygodą. Wszystkim polecam usługi przewodnickie Pana Roberta. Pozdrawiamy ciepło - Zgorzelec Smile

sobota, 06, sierpień 2016

Skąd ?
Autor:
E-mail:
Treść:
Kod: Obrazek CaptchaWygeneruj inny
   
 

Zadzwoń 507 100 657