Polish English Russian

Witam na stronie WarsawGuide.com.pl i zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Rober Cymborski. Kontakt tel.: 507 100 657 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FacebookTwitterRSS Feed
';

Kurjer Warszawski 11.05.1894 Piątek, nr 129

Kanał obwodowy miejski na przestrzeni od rogatki powązkowskiej do ulicy Nizkiej zasypany będzie jeszcze w r. b. W celu uniknięcia na to wydatków osobnych zarząd miejski będzie używał do zasypywania ziemi, pozostałej przy robotach miejskich kanalizacyjnych oraz przy budowie domów prywatnych.

W dniu wczorajszym odbyła się w magistracie licytacja na urządzenie sztachet żelaznych z czterema furtkami i żelaznemi słupkami na około skweru na placu Zamkowym. Do licytacji zgłosił się tylko jeden konkurent, p. Gostyński, który od sumy kosztorysowej rs. 1565, odstąpił rs. 40 i ten się przy licytacji utrzymał.

Od jutra ogród botaniczny i park łazienkowski otwarte będą do godziny 10-ej wieczorem. Jestto udogodnienie bardzo pożądane dla mieszkańców pozbawionych dotąd wśród najpiękniejszych dni majowych, możności korzystania w godzinach wieczornych wolnych od zajęć obowiązkowych, ze świeżego powietrza.

Zadzwoń 507 100 657