Polish English Russian

Witam na stronie WarsawGuide.com.pl i zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Rober Cymborski. Kontakt tel.: 507 100 657 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FacebookTwitterRSS Feed
';

Kurjer Warszawski 5.05.1884 Poniedziałek, nr 124

W planie regulacyjnym miasta Warszawy oznaczone zostało dokładnie przedłużenie ulicy Miodowej do Krakowskiego Przedmieścia. Według tego projektu zajęty będzie przez nową ulicę dom zwany „pod Gwiazdą” położony na rogu ulic Senatorskiej i Koziej, jako też przylegające do tej posesji domy z frontami od Krakowskiego Przedmieścia nra 79/447, 81/448/9 i 83/450, czyli pierwsze trzy kamienice poza domem Röslera. Tym sposobem ulica Miodowa dochodzić będzie do Krakowskiego Przedmieścia na wprost przyszłego gmachu muzeum przemysłowego.

Otwarcie przystani. Przystań sympatycznego i dzielnego Towarzystwa wioślarskiego otwartą została w dniu wczorajszym. Niepogoda zwarzyła nieco doroczne święto wioślarzy, którzy jednak nie bacząc na nieustający deszcz po wysłuchaniu przemowy prezydjum pp. Rawicza i Bauernfeinda żwawo puścili się na fale... Wielu z nich dotarło do Saskiej Kępy, inni popłynęli z wodą. Przyjazd romantyczną legendą owianej „Pauliny”, statku ofiarowanego hojnie Towarzystwu, powitano oklaskami. Flitylla wioślarska, dzięki „Paulinie”, zyskała pożądany nabytek.

Zadzwoń 507 100 657