Polish English Russian

Witam na stronie WarsawGuide.com.pl i zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Rober Cymborski. Kontakt tel.: 507 100 657 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FacebookTwitterRSS Feed
';

Kurjer Warszawski 29.04.1854 Sobota, nr 111

Kościół XX. Karmelitów na Krak:-Przedm:, przyozdobiony został nowym Ołtarzem, pod wezwaniem Śgo WINCENTEGO Ferreryusza, kosztem Bractwa Mularskiego. Odświeżenie Obrazu Śgo WINCENTEGO, w wnętrzu Ołtarza, tudzież, nowy Obraz Śgo STANISŁAWA, Biskupa Krakowskiego, wskrzeszającego Piotrowina, są dziełem P. Zalewskiego. Sztuka pozłotnicza na całym Ołtarzu, najsumiennej wykonana, przez P. Jadłowskiego. Jutro, jako w Odpust Śgo WINCENTEGO, Ołtarz ten przed Wotywą o godzinie 10ej, poświęcony będzie. Wystawiony on został według projektu Budowniczego Banku Polskiego, P. Karasińskiego.

Dla zwolenników rannego wstawania, udzielamy przyjemną wiadomość, że P. Oswald Wisnowski, przedsiębiorca zakładu spacerowego w Dolinie Szwajcarskiej, urządził majówkę, która w tejże Dolinied. 1 Maja o godz: 5ej z rana, przy odgłosie trąbki Rajczaka, w towarzystwie doborowej orkiestry, rozpoczętą zostanie. Muzyka taka w każdą Niedzielę i Święta powtarzaną być ma, a codziennie mleko prosto od krów, kawa, i znane co do swej doskonałości ciasta z Cukierni P. Roberta Wisnowskiego, znajdować się będą.

Zadzwoń 507 100 657