Polish English Russian

Witam na stronie WarsawGuide.com.pl i zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Rober Cymborski. Kontakt tel.: 507 100 657 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FacebookTwitterRSS Feed
';

Stolica 28.04.1974, nr 17

STARA APTEKA NA STARYM TRAKCIE

Wielu mieszkańców Warszawy pamięta stare 140 letnie meble z z apteki przy placu Trzech Krzyży. Obecnie znalazły one nowe miejsce na Krakowskim Przedmieściu, w odnowionej i urządzonej stylowo aptece, na wprost ponika Mickiewicza. Wnętrze jest stylowe i ładnie wykonane do czego przyczyniła się ekipa remontowa zarządu aptek. APTEKA PRZY TRAKCIE KRÓLEWSKIM – bo tak się nazywa – na pewno przyciągnie oprócz klientów także wielu zwiedzających ją dla czystej przyjemności.

Nowe punkty rezerwacji miejsc 2300 miejsc noclegowych liczą pokoje w kwaterach prywatnych przeznaczone dla odwiedzających Warszawę. By ułatwić korzystanie z kwater prywatnych postanowiono w bieżącym sezonie turystycznym obok dwóch istniejących już punktów rezerwacji (Al. Jerozolimskie 45 i Dworzec Wschodni) uruchomić trzeci na Dworcu Gdańskim. Ponadto filia Biura Informacji Hotelowej i Kwater Prywatnych, która będzie czynna całą dobę znajdzie się także w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Kruczej, kiedy to Centrum rozpocznie działalność.

Wypożyczalnia rowerów i sprzętu sportowego Przy ul. Kasprzaka 25a od maja br. czynna będzie druga już w stolicy wypożyczalnia rowerów. Prowadzić ją będzie Przedsiębiorstwo „ARUK”. Wypożyczalnia ta zgromadzi 200 rozmaitych rowerów oraz zotganizuje warsztat naprawiający ten sprzęt. Również w maju „ARUK” otworzy drugą wypożyczalnię sprzętu sportowego (namioty, rakietki, plecaki itp.) przy ul. Nowowiejskiej 5. 

Zadzwoń 507 100 657