Polish English Russian

Witam na stronie WarsawGuide.com.pl i zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Rober Cymborski. Kontakt tel.: 507 100 657 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FacebookTwitterRSS Feed
';

Kurjer Warszawski 26.04.1844 Piątek, nr 112

W nowo utworzonej Kawiarni przy ul: Długiej, w domu W. Sommera, za żelaznemi sztachetami, na 1 piętrze, a urządzonej w sposób najdogodniejszy, bowiem nie szczędząc Właścicielka starań ani kosztów, chciała zgromadzić to w lokalu swym, coby mogło wolną chwilę od zatrudnień rozerwać i uprzyiemnić przebywającym Szano: Gościom. Dziś wieczorem od 6ej, JP. Danecki z Kom: grać będzie.

Poiutrze i w każdą Niedzielę, za Rogatkami Moskiewskiemi (Grochowskiemi) w Kamionkach, otworzona będzie SALA do Zabawy; gdzie przy rychłej usłudze, dostać będzie można wszelkich NAPOJÓW i PRZEKĄSEK za pomierną cenę; przyczem MUZYK dobrana grać będzie. Gospodarz tego miejsca poleca się względom Szano: Publiczności.

W Ogrodzie Wiejskim przy uli: Mokotowskiej, dostać można wszelkich NOWALJI, iako to: Raków, Szparagów, Kurcząt, i t. d. Przyjmuią się oraz Obstalunki na Śniadania, Obiady i Podwieczorki; większe za zamówieniem dniem wprzódy; mniejsze, każdego czasu zamówić można.

Zadzwoń 507 100 657