Polish English Russian

Witam na stronie WarsawGuide.com.pl i zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Rober Cymborski. Kontakt tel.: 507 100 657 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FacebookTwitterRSS Feed
';

Stolica 21.04.1974, nr 16

Żoliborz odrabia zaległości

Żoliborz był dotychczas dzielnicą zaniedbaną pod względem rozwoju sieci handlowej i usługowej. Obecnie dzielnica ta odrabia zaległości, które dotkliwie odczuwali jej mieszkańcy. Już w tym roku żoliborzanie otrzymają obiekty usługowe i handlowe o łącznej powierzchni 10 tys. m². Na Bielanach, Piaskach, Sadach Żoliborskich i Wawrzyszewie zostanie wybudowanych 8 nowoczesnych pawilonów handlowych. Ostatnio przekazano w tej dzielnicy największy w tym rejonie miasta pawilon handlowo-usługowy u zbiegu ulic Reymonta i Broniewskiego na Piaskach. Pawilon ten został wzniesiony w skróconym terminie w ciągu 18 miesięcy.

Filia „Hortexu”

Cieszący się olbrzymim powodzeniem nie tylko warszawiaków cocktail-bar „Hortex” przy ul. Marszałkowskiej uruchomił ostatnio swoją filię. Mieści się ona w sąsiednim lokalu przy ul. Świętokrzyskiej po barze „Pingwin”. W filii tej prowadzić się będzie wyłącznie sprzedaż na wynos. W ten sposób w macierzystym coctail-barze uzyskano więcej miejsca na stoliki kawiarniane.

Zadzwoń 507 100 657