Polish English Russian

Witam na stronie WarsawGuide.com.pl i zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Rober Cymborski. Kontakt tel.: 507 100 657 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FacebookTwitterRSS Feed
';

Kurjer Warszawski 6.03.1884 Czwartek, nr 66a,b

„Kobieta z wężem”.

Po słonecznikach naturalnej wielkości używanych podczas ubiegłego karnawału przez zwolenniczki mody, do kapeluszy, sukien itp. wchodzą obecnie płazy, jak żaby, jaszczurki, węże etc.

W wykazie wolnych łóżek w szpitalach warszawskich znów zaszła zmiana na gorsze. Wszystkich wolnych miejsc jest obecnie 38, a mianowicie: u Dzieciątka Jezus -, św. Łazarza 16, św. Rocha -, św. Ducha 7, na Pradze 5, starozakonnych -, przy domu przytułku i pracy 10.

Fatalna pomyłka.

Nocy dzisiejszej Adam D., zamieszkały na Bednarskiej, powróciwszy do domu, chciał napić się wódki. Przez pomyłkę jednak nalał sobie kieliszek kwasu saletrowego. Po wypiciu jednym haustem, D. padł z okropnym krzykiem. Wezwano lekarzy, których przybyło niebawem dwóch. Widocznie jednak doza była za silna, albowiem D., pomimo wszelkiej pomocy, niebawem w strasznych męczarniach życie zakończył.

Zadzwoń 507 100 657