Polish English Russian

Witam na stronie WarsawGuide.com.pl i zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Rober Cymborski. Kontakt tel.: 507 100 657 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FacebookTwitterRSS Feed
';

Kurjer Warszawski 5.03.1864 Sobota, nr 53

Zakłady fotograficzne i u nas nie ustają na drodze postępu; widzimy w nich coraz nowe ulepszenia i uważamy, że aby odpowiedzieć wzrastającym wymaganiom, aby iść na równi z zakładami zagranicznemi, PP. Fotografowie, obok zupełnej znajomości swojej sztuki, obok artystycznego poczucia, muszą nieszczędzić wydatków. Fotograficzne portrety z pracowni PP. Beyera, Fajansa, dawniej Mieczkowskiego, Flecka, Gebethnera i innych, dochodzą do okazałych rozmiarów, odznaczają się starannością wykończenia i pełnym gustu układem postaci, który niemało podwyższa wartość portretu. Wiemy także, iż zakład pod firmą dawniej Mieczkowskiego, zamówił w Londynie przyrząd do robienia grupp i pojedyńczych portretów w wielkich formatach. Przyrząd ten ma kosztować 20,000 złotych.

Od lat wielu istniejący w Warszawie zakłąd karbowania kołnierzyków i innych podobnych przedmiotów, obecnie pod Nr 524 na ulicy Podwal, przychodząc w pomoc modzie, oddaje prawdziwe usługi Paniom używającym tego rodzaju strojów. Zakład ten zaleca się sumiennem wykonywaniem podjętych obstalunków i niewygórowanemi cenami (…)

Zadzwoń 507 100 657