Polish English Russian

Witam na stronie WarsawGuide.com.pl i zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Rober Cymborski. Kontakt tel.: 507 100 657 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FacebookTwitterRSS Feed
';

Kurjer Warszawski 1.03.1884 Sobota, nr 61a, 61b

Orkiestra murzyńska.Jeden z właścicieli restauracji zakontraktował na kilka tygodni orkiestrę złożoną z trzydziestu kilku murzynów. Impresario liczy widocznie na gust publiczności którą będzie przyciągał...kolor skóry jak równie i oryginalne ubiory artystów. Taka to już potęga... muzyki!

W bawaryjce.Na Starem-Mieście w szynku stróże kamieniczni Walenty J. i Józef M. racząc się wspólnie, wszczęli następnie kłótnię. Od słów przyszło do pięści i J. Zranił M. kuflem w głowę, ten zaś także kuflem wymierzył przeciwnikowi cios... prosto w oko tak silny, iż oko natychmiast wypłynęło.

Magistrat warszawski przeznacza w r. b. sumę rs. 790 na ustawienie na cmentarzu powązkowskim nowych słupków kamiennych, służących do orjentowania się przy wyszukiwaniu grobów.

O zobelżeniu nauczyciela.

Głośna sprawa b. ucznia gimnazjum III-go, p. W. G., oskarżonego o czynne zobelżenie nauczyciela gimnzjum IV-go, pana P., niebawem już przyjdzie in merito pod ocenę tutejszego sądu okręgowego w II-m wydziale karnym.

Zadzwoń 507 100 657